Шуби из видри

Шуба з видри арт. 3245
Шуба з видри арт. 3246
Шуба з видри арт. 3247
Шуба з видри арт. 3248

Шуби з видри Харків

Шуби з видри Харків відносяться до розряду елітного і дорогого хутра і все це неспроста. Хутро видри дуже рідкісне, в зв'язку з тим, що її не вирощують в неволі і знайти хорошу шубу з видри дуже непросто, будьте готові до довгих пошуків і великих розтрат. Але чому ж, не дивлячись на свою ціну і рідкість, шуби з видри Харків залишаються такими бажаними для представниць прекрасної статі? Вироби з видри мали величезну популярність ще за часів царів, хутром цих тварин покривали верхній одяг знаті, щоб захистити її від води і холоду. Як відомо видри більшу частину свого життя проводять у воді, завдяки чому їхнє хутро має водовідштовхувальні здатності, що не дає пуху намокати, який в свою чергу виконує зігріваючу функцію. Дане хутро славиться своєю міцністю і зносостійкість, за структурою хутряні вироби з видри схожі на шуби з норки, тільки ось носитися буде в два рази довше. Як відомо вироби з видри здатні прослужити аж до 20 років, чим не може похвалитися норка або бобер. Потрібно також враховувати, що це не дуже пухнасте і м'яке хутро, чим, власне і пояснюється його міцність. Якщо ви хочете щось більш м'яке і ніжне, то краще звернути свою увагу на вироби з норки або мутона, які до всього іншого красивіші. Але не варто також недооцінювати видру за її зовнішні дані, шуби з щипаної видри Харків виглядають не гірше норки, але звичайно через це злегка втрачається міцність матеріалу.

Як правильно вибрати шубу з видри Харків

При виборі шуби з хутра видри звертайте увагу на ворс, він повинен бути гладким, блискучим, без заломів і лисин. Як і при виборі шуби з будь-якого хутра, стежте, щоб ворс не линяв, інакше навіть найміцніше хутро дуже швидко зноситься. Ну і звичайно шкура повинна бути м'якою, еластичною, не скрипіти і не хрустіти. Ці основні і не складні правила допоможуть вам вибрати по-справжньому якісний виріб!

Купити шубу з видри в Харкові

Перед покупкою шуби з видри варто з'ясувати для себе, для чого вона вам потрібна. Для повсякденного носіння шуба з видри Харків підходить чудово, їй не буде страшний ні сніг, ні мороз, ні дощ і так багато-багато років. Якщо ви хочете шубку для вечірніх виходів, то це не найкращий варіант, так як більш витончено виглядатиме норка і коштує вона набагато менше. Але якщо ви твердо вирішили, що хочете купити шубу з видри в Харкові, то ми будемо вам дуже і дуже раді! Доставка шуби з видри в такі міста як: Одеса, Полтава, Київ, Кременчук.

Часті запитання про шубы з видри

❓ При якій температурі можна носити шубу з видри?

Краща температура для шуби з видри від - 2 до - 15 ̊ С.

❓ Як впливає вологість на даний тип хутра?

Клімат України дозволяє носити вироби з даного типу хутра при будь-якій вологості.

❓ Скільки сезонів витримає куплена шуба з хутра видри?

Все залежить від способу догляду за хутром і може варіюватися від 3 до 8 сезонів.

❓ Чи продаєте Ви шуби з видри в кредит?

Ви можете купити в нашому інтернет-магазині будь-яку шубу в кредит.