Шуби

Вже на протязі багатьох століть шуби з натурального хутра не втрачають актуальності і завжди в моді. Це пояснюється шармом і розкішшю, які надає жіноча шуба своєї власниці. Шуби з норки, мутона, нутрії, бобра, кролика та іншого хутра можуть відрізнятися силуетом, фасоном, кольоровою гамою, довжиною і обробкою.

Жіночі шуби з натурального хутра

Всі ми знаємо, що купити шубу з натурального хутра далеко не просто. Шуба - це предмет гардероба, який прослужить вам не один рік, тому, вибір шуби - процес відповідальний.

Для початку необхідно зрозуміти який фасон шуби буде оптимальним під вашу фігуру і спосіб життя:

Якщо ви вирішили купити шубу і вже визначилися з фасоном, наступним кроком буде підбір кольору хутряного виробу. Для власниць світлого волосся ідеальним вибором будуть шуби з хутра пастельного або білого кольору. Власницям темного волосся більше підійдуть шуби з темного хутра. Шатенки ж будуть чудово виглядати в коричневих і рудих шубах.

Де купити хутряні шубу в Харкові?

У Харкові купувати шубу необхідно тільки у перевіреного дилера. Інтернет магазин хутряних виробів FurHouse співпрацює з кращими вітчизняними виробниками. У нашому каталозі ви можете ознайомитися з фото і довідатися про ціни на шуби. Крім того, ми зробили зручну систему фільтрації, для максимально комфортного шопінгу в інтернеті.

Як вибрати шубу?

Не знаєте як вибрати шубу? Ми дамо вам кілька порад, які полегшать завдання придбання шуби:

Від чого залежить ціна шуби?

Вартість шуби з натурального хутра утворюють такі складові: витрати на виробництво тієї чи іншої моделі, ціна на хутро - основна сировина, торгова націнка. Наш інтернет магазин співпрацює безпосередньо з виробниками хутряних виробів, тому ми можемо запропонувати привабливі ціни на шуби, так як ціна не включає в себе націнку посередників. У нас ви завжди можете купити шубу за найпривабливішою ціною на ринку.