Шуби з рекса

Навіть в сильний мороз справжня жінка переживає не тільки про те, щоб не замерзнути, але і про стильний образ, який підкреслить її привабливість. Якщо ви прагнете бути прекрасною в будь-яку погоду, для цього немає ніяких перешкод, в тому числі фінансових. Адже в нашому асортименті є шубки, які виглядають стильно і привабливо, але при цьому ціна на них дуже демократична. У FURHOUSE можна купити шубу з кролика під шиншилу.

Чому варто купити шубу з шиншилового кролика в FURHOUSE

Ці дивовижні тварини були виведені французькими селекціонерами. У Королівських, або шиншилових, кроликів хутро відмінної якості. За структурою його ворс дійсно схожий з шиншилою. Такий же щільний, стійкий до зносу, рівний і сяючий. При цьому ціна шуби з кролика рекс дуже порадує навіть найекономніших модниць.

Виробники застосовують особливу технологію при обробці шкур кролика рекс. Самі по собі вони дуже щільні, тому їх піддають розтягуванню на верстаті, щоб надати їм еластичність. Така процедура також вирівнює ворс, тому на готовому виробі з натурального хутра королівського кролика ворсинки розташовані майже під прямим кутом до основи. Хутро для може піддаватися стрижці, за рахунок якої він стає ще більш акуратним і красивим. Шуба з рекса виглядає дуже привабливо.

У наших покупців хутро шиншилового кролика користуються великою популярністю. Ми запитали їх, чому вони вибрали саме його, серед усього асортименту FURHOUSE. Ось найпопулярніші відповіді:

Шуба з кролика рекс відмінно підходить для нестабільної зимової погоди в Україні. Цьому хутру не страшний сніг, вітер, дощ, екстремально низькі температури і висока вологість. Довгий підшерсток надійно захищає від холоду, а завдяки сучасному пошиттю, дівчина в шубі з кролика рекс виглядає стильно і модно.

Де купити шубу з рекса в Україні

У каталозі FURHOUSE опубліковані всі фото і ціни шуб з рекса. Для свого асортименту ми вибираємо моделі, відповідні модним тенденціям і затребувані серед покупців.

FURHOUSE підтримує довгострокове співробітництво з перевіреним виробництвом. Наш виробник використовує тільки краще натуральне хутро і забезпечує високу якість пошиття.

У FURHOUSE ви знайдете дуже приємну ціну на шубу з рекса в Україні. Не обов'язково витрачати занадто багато, щоб в холоди виглядати елегантно. Ми даємо можливість нашим покупцям придбати сучасну шубку з якісного хутра зовсім недорого. До того ж, шубка з рекса не втрачає привабливості протягом, як мінімум, шести сезонів.

У нас ви можете купити шубу з кролика рекс з доставкою по Харкову, Києву, Одесі та іншим містам України. Ми із задоволенням відповімо вам на всі запитання по телефону. Замовте шубу кролик рекс, щоб бути блискучою в будь-яку погоду.

Часті запитання про шубы з рекса

❓ При якій температурі можна носити шубу з рекса?

Краща температура для шуби з рекса від - 2 до - 15 ̊ С.

❓ Як впливає вологість на даний тип хутра?

Клімат України дозволяє носити вироби з даного типу хутра при будь-якій вологості.

❓ Скільки сезонів витримає куплена шуба з хутра рекса?

Все залежить від способу догляду за хутром і може варіюватися від 3 до 8 сезонів.

❓ Чи продаєте Ви шуби з рекса в кредит?

Ви можете купити в нашому інтернет-магазині будь-яку шубу в кредит.