Шуби з нутрії

Шуби із нутрії Харків

Вироби з нутрії завжди користувалися популярністю завдяки приголомшливій зносостійкості. Хутро нутрії має м'який підпушок, який захищений довгим товстим ворсом, через що шуби з нутрії Харків відмінно підходять для холодних і мокрих днів. Ні для кого не секрет, що більшу частину свого життя нутрії проводять у воді і тому краплі води просто скочуються з хутра і не дають пуху намокати. Шуби із нутрії від виробника мають неймовірно красиве і блискуче хутро, віно не таке м'яке, як хутро норки, але відмінно носиться, тому шуба з нутрії буде виглядати не гірше ніж норкова шуба. Завдяки довгим ворсинкам, які щільно прилягають одна до одної, шуба з нутрії Харків не буде додавати вам зайвих обсягів і відмінно підкреслить всі вигини фігури. Варіацій використання хутра нутрії у виготовленні шуб дуже багато, на сьогоднішній день можна знайти Нутрієві шуби різних кольорів і відтінків, також дуже популярна в наші дні стрижка хутра, відмінно підходить для тих, хто не любить вироби з довгим ворсом. Шуби з стриженої нутрії Харків виглядають більш акуратно, і вони легші, якщо порівнювати з нестриженою. Звичайно ж стрижена нутрія має і свої недоліки, через те, що порушується цілісність, шуба стає більш схильна до пошкоджень, але не варто особливо переживати, тому що 6 сезонів вона вам однозначно прослужить. При покупці шуби з нутрії Харків краще віддавати перевагу більш довгим моделям (хоча б до середини стегна), тому що укорочені моделі можуть виглядати дуже незграбно в силу великої щільності шкури і хутра, який може злегка стовбурчитися.

Як правильно вибрати шубу із нутрії у Харкові

Нутрія, як відомо, звір ароматний, але при правильній обробці цей запах зникає, обов'язково понюхайте виріб перед покупкою, якщо шуба має неприємний запах, то від такої покупки краще утриматися. Звертайте увагу на підпушок - він не повинен бути зваляним, а ворс не повинен бути рідким. Прощупайте шви, вони повинні бути м'якими і рівними, якщо шов кривий, то в подальшому шуба може втратити форму. Уважно дивіться, щоб шуба не линяла, для цього достатньо провести рукою по зростанню волосків, якщо випав один волосок, то це не страшно, але якщо більше, то краще утриматися від такої покупки! Тому що при носінні такого виробу дуже швидко втратить вигляд і в стресових зонах, таких як під руками, швидко утворюються лисини. Сподіваємося, що ці невеликі поради допоможуть вам при виборі шуби з нутрії в Харкові.

Купити із нутрії Харків (Україна)

Купити шубу з нутрії в Харкові ви можете в нашому магазині, ми пропонуємо великий вибір моделей на будь-який смак! У нас ви можете також пошити шубу з нутрії на замовлення в Харкові. Шуба з нутрії Харків - це відмінне вкладення коштів, особливо якщо ваш бюджет обмежений, адже хутро нутрії порівняно недороге, якщо порівнювати Нутрієві шуби з виробами з іншого хутра, наприклад, шуба з кролика, то нутрія прослужить вам набагато довше!

Часті запитання про шубы з нутрії

❓ При якій температурі можна носити шубу з нутрії?

Краща температура для шуби з нутрії від - 2 до - 15 ̊ С.

❓ Як впливає вологість на даний тип хутра?

Клімат України дозволяє носити вироби з даного типу хутра при будь-якій вологості.

❓ Скільки сезонів витримає куплена шуба з хутра нутрії?

Все залежить від способу догляду за хутром і може варіюватися від 3 до 8 сезонів.

❓ Чи продаєте Ви шуби з нутрії в кредит?

Ви можете купити в нашому інтернет-магазині будь-яку шубу в кредит.