Шуби з норки

Купити норкову шубу у Харкові

Шуба з норки - одне з найулюбленішого хутра в Харкові. Воно добре носиться, презентабельне, легке і тепле. Норкова шуба стала статусною річчю для жінок. Жінка взимку повинна виглядати по королівськи. Купити норкову шубу в Харкові досить просто, для цього не потрібно йти в статусний магазин, в якому роблять нереальну націнку, не потрібно також їхати і на дешевий ринок, на якому вже завтра в разі поганої якості Ви навіть і не знайдете продавця. Наш інтернет магазин хутряних виробів пропонує величезний вибір норкових шуб.

Види норки

Норку можна розділити за двома критеріями - за місцем розведення і по виду. Для шуб використовується норка американського і європейського вигляду. Американська норка велика, хутро у неї темне, кошлате і пишне. Європейська норка має менші розміри, у неї ніжний і рівний колір хутра. А розлучається вона в самих різних країнах: Росія, Греція, Скандинавія, Фінляндія, США. Канада і в інших. Родоначальницею розведених норок є завезена американська норка.

Де в Харкові купити норкову шубу?

У магазині «Furhouse» продаються норкові шуби за низькою ціною. Тільки в нашому інтернет магазині ви знайдете кожушки і нові норкові шуби на розпродажі найвищої якості. Шубка з натуральної норки, легка, тепла, неймовірно красива - символ витонченого смаку і високого статусу її власниці.

Незвичайна популярність цього хутра пояснюється тим, що вироби з нього прекрасно підходять жінкам будь-якого віку, відтіняючи юність одних і підкреслюючи зрілу красу інших.

Купити норкову шубу в Харкові - це просто.

Часті запитання про шубы з норки

❓ При якій температурі можна носити шубу з норки?

Краща температура для шуби з норки від - 2 до - 15 ̊ С.

❓ Як впливає вологість на даний тип хутра?

Клімат України дозволяє носити вироби з даного типу хутра при будь-якій вологості.

❓ Скільки сезонів витримає куплена норкова шуба?

Все залежить від способу догляду за хутром і може варіюватися від 3 до 8 сезонів.

❓ Чи продаєте Ви шуби з норки в кредит?

Ви можете купити в нашому інтернет-магазині будь-яку шубу в кредит.