Шуби з мутона

Мутонова шуба

Ви до сих пір в пошуках теплої, красивою шуби, яка буде зігрівати вас не один сезон? Шуба з мутона - ідеальний варіант! Завдяки якості хутра і привабливій ціні, мутонові шуби стали популярними серед представниць слабкої статі. У нашому інтернет магазині ви можете купити мутонову шубу за привабливою ціною, тому що ми працюємо безпосередньо з виробниками, тим самим максимально скорочуємо шлях від виробника до кінцевого споживача.

Шуби з мутона

Респектабельні норкові шуби, пухнасті шуби з песця і розкішні шуби з соболя, звичайно мають свої переваги, але шуба з мутона - це найоптимальніший варіант якщо ви хочете купити шубу для щоденного використання. У такій шубі можна сміливо гуляти в найлютіший мороз і не замерзнути.

Мутон - це оброблена овчина, довжина вовни якої підстригається до 1 см. Після стрижки кожен волосок обробляється спеціальним розчином, завдяки чому мутонові шуби стають плюшевими  і їм не страшний ні дощ, ні сніг. Шуби з мутона представлені в широкій колірній гамі, тому що овчина добре витримує обробку і забарвлення хутра будь-якої складності. У нашому інтернет магазині ви можете купити шубу з мутона орієнтуючись під ваш стиль життя, шуба відмінно сидітиме на вашій фігурі, тому що шуби з мутона представлені в різних фасонах:

Мутонові шуби - це недорогі шуби, які доступні більшості, тому що овчина - далеко недороге хутро. В Україні вже багато років популярність здобула шуба з мутона, ціна якої залежить від декількох факторів. Вартість мутонової шуби одного і того ж класу може сильно різнитися. Наприклад шуби з мутона в Харкові, можуть коштувати дешевше, ніж в Києві або інших містах України. В даному випадку ціни на шуби з мутона залежать від насиченості ринку.

Не знаєте як купити мутонову шубу високої якості і при цьому не переплачувати? Радимо вам купити мутон в інтернет магазині FurHouse. На відміну від хутряних салонів Харкова та інших міст ми працюємо безпосередньо з вітчизняними виробниками хутряних виробів. Крім того, ми не витрачаємо шалені кошти на оренду і зміст салону, не платимо шалені квитанції за комунальні послуги, а також не утримуємо великий штат персоналу. Всі ці фактори дозволяють нам значно знизити вартість шуби з мутона в тому числі, для Вас. У нашому каталозі шуб з мутону ви можете ознайомитися з цінами і характеристиками тієї чи іншої моделі, а також подивитися фото моделі мутонової шуби, що сподобалася вам.

При виборі шуби з мутона слід звернути увагу на наступне:

Правила догляду та зберігання мутонових шуб - кілька порад від FurHouse:

Де купити шубу з мутону?

Інтернет магазин хутряних виробів FurHouse пропонує вашій увазі великий асортимент жіночих шуб з мутону. У нас ви можете купити мутонову шубу кращих вітчизняних виробників. Наш інтернет магазин гарантує вам високу якість кожної шуби, представленої в нашому каталозі. Для комфортного шопінгу в нашому магазині ми надаємо нашим відвідувачам барвистий каталог з якісними фото, детальним описом та характеристиками кожної товарної позиції, зручну систему фільтрації за ціною, розміром, кольором, хутром, обробкою. У нас ви можете оформити заявку через корзину в інтернет магазині або купити шубу з мутону зателефонувавши нам за вказаними в шапці сайту телефонами.

Часті запитання про шубы з мутона

❓ При якій температурі можна носити шубу з мутона?

Краща температура для шуби з мутона від - 2 до - 15 ̊ С.

❓ Як впливає вологість на даний тип хутра?

Клімат України дозволяє носити вироби з даного типу хутра при будь-якій вологості.

❓ Скільки сезонів витримає куплена шуба з мутона?

Все залежить від способу догляду за хутром і може варіюватися від 3 до 8 сезонів.

❓ Чи продаєте Ви шуби з мутона в кредит?

Ви можете купити в нашому інтернет-магазині будь-яку шубу в кредит.