Шуби з куниці

Шуба з куниці арт. 3445
Шуба з куниці арт. 3446
Шуба з куниці арт. 3448
Шуба з куниці арт. 3449
Шуба з куниці арт. 3450
Шуба з куниці арт. 3451
Шуба з куниці арт. 3452
Шуба з куниці арт. 3453
Шуба з куниці арт. 3454
Шуба з куниці арт. 3455
Шуба з куниці арт. 3456

Шуби з куниці у Харкові, Києві, Одесі, Україна

Хутро куниці вважається одним з найцінніших на ринку, шуба з куниці в Харкові, Києві, Одесі, Україні здатна підкреслити спроможність і статус своєї власниці. Хутро куниці варіюється в вартості, залежно від забарвлення, чим темніше відтінок, тим дорожче. Найціннішим є натуральний рівний окрас хутра, так як виглядає практично ідентично, як хутро соболя, який є самим цінним хутром на ринку хутряних виробів. Вироби з куниці славляться не тільки своїм шиком і красою, але і практичністю, адже хутро куниці одне з найбільш зносостійких і теплих. Така шуба прослужить вам дуже і дуже довго при дбайливому ставленні і правильному догляді. Шуба з хутра куниці зробить будь-який образ неймовірно привабливим і додасть по істині королівського шику! Така шуба відмінно поєднується з базовими речами гардероба і не вимагає додаткових прикрас. Завдяки густому ворсу, дана шуба буде відмінно тримати тепло навіть в негоду, купуючи шубу з куниці, вам не доведеться переживати ні про що. Якщо ви хочете ловити на собі захоплені погляди перехожих, то дане хутро точно для вас, багате і блискуче хутро точно не залишить нікого байдужим. У шуби з куниці є дуже багато переваг і найголовніший це звичайно ж практично ідентичне схожість з соболем, а ціна в 5 разів нижче, звичайний покупець швидше за все навіть не помітить різницю.

Купити шубу з куниці у Харкові, Києві, Одесі, Україна

Шуба з куниці досить дорога покупка і відмінна інвестиція коштів, адже з кожним роком ціна на цей хутро тільки зростає. Така висока вартість пояснюється тим, що вирощування куниць в неволі неможливо, а полювання на них дозволена тільки в певний період. Купити шубу з куниці в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині, ми гарантуємо високу якість наших виробів. Ми також пропонуємо вам пошити шубу з куниці на замовлення в Харкові, Києві, Одесі, Україні.

Пошиття шуб на замовлення в Україні має масу позитивних моментів, адже ви можете вибрати абсолютно будь-яку модель, придумати її самостійно або ж модернізувати вже наявну, пошиття відбувається виключно за вашими параметрами і побажаннями, всі деталі пошиття обумовлюються попередньо.

Як правильно обрати шубу з куниці

Перед покупкою шуби з куниці в Україні потрібно уточнювати деякі деталі. Перше на що варто звернути увагу - це звичайно ж хутро, воно повинно бути дуже блискучим, пружним і пухнастим, довжина ворсу повинна бути рівномірна. Наступне на що необхідно звернути увагу - це шкура або як прийнято називати міздря, коли ви злегка згинаєте виріб, шкура повинна плавно перекочувати і не повинна утворювати гострих кутів і заломів, якщо ви побачили щось на зразок проділу, то від такого виробу краще відмовитися. Якщо при примірці вироби ви чуєте тріск або поскрипування, то це може говорити про неправильну вироблення або найімовірніше шкуру пересушили, такий виріб прослужить вам не довго. Якщо уважно слідувати цим простим правилам, ви максимально убезпечите себе від неякісної покупки.

Часті запитання про шубы з куниці

❓ При якій температурі можна носити шубу з куниці?

Суха погода з невисокою вологістю і температурою від - 2 до - 15 ̊ С - кращі умови для шуби з куниці. Однак шуби з норки витримують більш суворі температури.

❓ Як впливає вологість на даний тип хутра?

Клімат України дозволяє носити вироби з даного типу хутра при будь-якій вологості.

❓ Скільки сезонів витримає куплена шуба з куниці?

Все залежить від способу догляду за хутром і може варіюватися від 3 до 8 сезонів.

❓ Чи продаєте Ви шуби з куниці в кредит?

Ви можете купити в нашому інтернет-магазині будь-яку шубу в кредит.