Шуби оптом

Компанія "Furhouse" є одним з найбільших виробників і оптовим постачальником хутряних виробів в Україні. Завдяки професійному підходу до закупівлі хутра, пошиття та оптової продажі шуб та інших хутряних виробів, наша компанія по праву є одним з лідерів на хутряному ринку України активно співпрацює з покупцями з Росії, Казахстану та інших країн СНД. Нашим покупцям ми готові надати тільки високоякісні хутряні жилетки і шуби оптом. Наші моделі завжди затребувані і користуються підвищеним попитом навіть серед найвишуканіших модниць.

Шуби оптом від виробника Furhouse

Ви є власником хутряного салону? Ви торгуєте хутряними виробами в інтернеті? Бажаєте співпрацювати купувати шуби оптом від виробника обходячи посередників?

Компанія Furhouse запрошує до співпраці торгові компанії України та країн СНД, які спеціалізуються на продажу хутряних виробів. Купуючи шуби оптом від виробника Furhouse, ви відкриваєте нові можливості для розвитку вашого бізнесу. Виведіть ваше підприємство на новий, вищий рівень.

Шуби оптом Україна. Наші переваги

Кращі ціни

Для наших оптових покупців, ціни на шуби і хутряні жилетки, найбільш прийнятні на ринку. Ми працюємо, щоб Ви могли заробляти.

Власне виробництво

Дозволяє нам стежити за якістю, а так само за контролювати складські залишки і надавати можливість пошиття шуб під замовлення.

Якісна сировина

Ми ретельно вибираємо кращу сировину на хутряних аукціонах у перевірених постачальників. У виробництві використовуємо тільки натуральне хутро.

Широкий асортимент

Ми завжди стежимо за поведінкою ринку і готові надати вам широкий асортимент популярних моделей.

Система знижок

Ми цінуємо співпрацю з вами, тому для постійних клієнтів у нас розроблена система знижок.

Доставка по СНД

Продумана система логістики по Україні та країнах СНД. Отримайте замовлення в найкоротші терміни.

Умови оптового продажу шуб

Для того, щоб купити шуби оптом в компанії Furhouse ми продумали максимально зручні умови співпраці з мінімальними обмеженнями для ваших комфортних закупівель.

  • мінімальне оптове замовлення 3 одиниці;
  • передоплата 50% від вартості замовлення;
  • 100% оплата перед відправкою замовлення;

Оптові ціни на шуби. Як стати оптовим покупцем?

Для того, щоб ознайомитися з оптовими цінами, вам достатньо зареєструватися на сайті. При реєстрації вказати, що ви оптовий клієнт. Після авторизації на сайті вам будуть доступні оптові ціни.

Стати партнером і дізнатися оптові ціни пройти реєстрацію.