Кожушки з рекса

Щоб створювати вишукані стильні образи в холодну пору року, не обов'язково брати кредити на дороге хутро. Адже в асортименті FURHOUSE є привабливі натуральні кожушки з рекса за демократичними цінами.

Чому варто купити кожушок з рекса в FURHOUSE

Це порода кроликів, яких також називають королівськими або шиншиловими. Їх хутро кардинально відрізняється від звичайного кролячого. Структура ворсу практично ідентична шиншилі. Завдяки дивовижній щільності і зносостійкості, кожушок з рекса буде радувати вас в будь-яку погоду протягом декількох сезонів.

Рівна текстура досягається за рахунок особливої технології обробки. Щільні шкури кролів цієї породи розтягують на спеціальних верстатах, щоб зробити їх еластичними і легко піддаються обробці. Ворс вирівнюється, стає акуратніше і красивіше. Кожушок з хутра рекса виглядає неймовірно дорого і благородно. При цьому ціна кожушка з рекса порадує навіть найекономніших покупців.

Ми провели опитування серед наших клієнток, чому вони вирішили купити кожушок з рекса в інтернет магазині FURHOUSE. Лідирували такі відповіді:

• Приємне на дотик і красиве хутро;

• Відмінна ціна;

• Модний фасон.

Це хутро чудово підходить для непередбачуваних українських зим. Йому не страшні опади, морози, вологість і вітер. Завдяки довгому підшерстку, він збереже тепло і захистить комфорт своєї власниці в будь-яку погоду.

Де купити кожушок з рекса в Україні

В каталозі інтернет-магазину FURHOUSE ви можете вибрати вподобану модель і зробити замовлення. В нашому асортименті ми зібрали фасони, які користуються виключною популярністю у покупців і відповідають модним тенденціям.

FURHOUSE продає вироби від виробника, перевіреного роками під час плідної співпраці. Тому наші клієнти отримують вироби з кращого натурального хутра, при пошитті яких кожній деталі приділяється багато увагу. Ми дбаємо про клієнтів і цінуємо своєю репутацією, тому ретельно перевіряємо всі вироби.

Ми доставимо кожушок з кролика рекс по Києву, Одесі, Харкову та іншимх містах України, ви отримаєте дбайливо упаковану річ цілу та неушкоджену.

Зробіть практичну покупку, яка буде радувати вас, як мінімум, 6 сезонів. Будьте блискучою і чарівною, навіть в холоди, і ловіть захоплені погляди перехожих, гуляючи по місту в кожушку рекс.