Кожушки з песця

Розкішний кожушок з песця подарує своїй власниці комфорт і тепло в морозну холоднечу. Це хутро відрізняється зносостійкістю, при правильному догляді довго виглядає шикарно і ошатно. Воно затишне і тактильно приємне.

Чому варто купити кожушок з песця

Песцеве хутро об'ємне, блискуче, з унікальними колірними переходами. У хутра песця щільний підшерсток, що надійно захищає від холодних вітрів. При цьому вироби з нього легкі, в них не відчувається тяжкості і втоми навіть при тривалому носінні. У кожушку з песця будь-яка дівчина буде відчувати себе по-королівськи.

На піку популярності такі природні відтінки, як білий, платиновий і вуалевий. Існує безліч інших натуральних відтінків кожушків з песця від пісочного до темно-сірого з блакитним відливом. Хутро легко забарвлюється в будь-який колір, тому зустрічаються неймовірні забарвлення песцевих виробів.

Хутро песця не псується під впливом опадів. Досить просушити його і розчесати у напрямку ворсу. Зберігати виріб в літній час можна в шафі, в спеціальному чохлі. Важливо, щоб шафа знаходилася в прохолодному місці. Виконуючи ці нескладні рекомендації по догляду, можна успішно носити кожушок з песця протягом 10 і більше сезонів.

Сучасні способи обробки дозволяють зберігати зовнішній вигляд хутра протягом тривалого терміну, і це означає, що ви вкладаєте гроші в річ, яку будете носити багато років. Дивовижна зносостійкість повністю виправдовує ціну кожушка з песця.

Пишність і густота песцевого хутра визначають лаконічність моделей. Песцеві кожушки і без зайвих деталей виглядають чудово. Завдяки моді на повсякденну розкіш, їх можна комбінувати з образами різних стилів, і носити в будь-яких ситуаціях.

Як купити кожушок з песця в інтернет-магазині FURHOUSE

В каталозі інтернет-магазину FURHOUSE великий вибір хутряних виробів від виробника, з яким ми співпрацюємо багато років. Хутро ретельно відбирається, піддається обробці правильним способом, а пошиття здійснюється за грамотною технологіэю. Все це забезпечує високу якість виробів, які ми пропонуємо покупцям.

Ми опитали покупців, які вже зробили вибір на користь FURHOUSE, і вони розповіли, чому вирішили купити песцевий кожушок у нас:

Зробіть замовлення, і ми доставимо кожушок з песця по Києву, Харкову, Одесі та інших містах України. Вибирайте розкіш від хутряного магазину FURHOUSE.