Кожушки з нутрії

Кожушки з нутрії вибирають практичні красуні. Це хутро дивно зносостійке, і зберігає свою розкіш та блиск до 12 років.

Чому варто купити кожушок з нутрії

У кожушку з нутрії ви будете відмінно відчувати себе і при лютих морозах, і під час відлиг, коли вологість підвищена, а в повітрі витає вогкість. Це те, що необхідно для мінливих українських зим.

Еластичний і шовковистий ворс цієї тварини має дуже приємну текстуру. У нього немає ніякого запаху, оскільки проходить обробку за спеціальною технологією. Для рівномірного відтінку, ворс фарбують безпечними якісними барвниками, які не залишають сліду на іншому одязі, навіть якщо хутро потрапило під дощ або сніг.

Незважаючи на свою здатність дуже добре зберігати тепло, кожушки з нутрії НЕ важкі. Це дуже великий плюс, оскільки в такому одязі комфортно перебувати на вулиці протягом тривалого часу.

Нутрієві вироби за зовнішнім виглядом і якостям нагадують боброві. Вони так само довговічні, не бояться вологи і зберігають тепло. При цьому ціна кожушка з нутрії набагато дешевше, ніж вартість верхнього одягу з дорогого рідкісного хутра бобра.

Хутро піддають стрижці, щоб реалізувати незвичайні дизайнерські рішення. Стрижений виріб виглядає дуже цікаво. Таку річ вибирають дівчата, які люблять оригінальні рішення в гардеробі.

Як купити кожушок з нутрії в інтернет-магазині FURHOUSE

В асортименті FURHOUSE хутряні вироби від виробника, з яким ми давно і плідно співпрацюємо. Пошиття здійснюється за відпрацьованою технологією, а хутро ретельно відбирається і перевіряється на відсутність дефектів. Ми пропонуємо клієнтамвисокоякісні кожушки з хутра нутріїза приємними цінами.

Якщо ви вирішили купити кожушок з нутрії, зробіть замовлення в FURHOUSE, адже:

Після замовлення ми доставимо кожушок з нутрії по Києву, Харкову, Одесі та інших містах України. Не відкладайте покупку. Оформіть її зараз, щоб через лічені дні отримати обрану вами річ, і насолоджуватися бажаним оновленням зимового гардеробу.