Кожушки з кролика

Кожушок з кролика може виглядати не гірше, а часто і набагато краще, виробів з дорогого хутра. Сучасні породи цих тварин і способи обробки хутра дають можливість виробляти вироби відмінної якості і зовнішнього вигляду за низькими цінами.

Чому варто купити кожушок з кролика в FURHOUSE

По затребуваності кроляче хутро знаходиться на перших позиціях серед матеріалів, які використовують в хутряній індустрії. Але класичні пухнасті фактури відійшли в минуле, і зараз вони більше доречні в дитячих моделях. Хутро шиншилової породи кардинально перевертає уявлення про текстуру і щільність ворсу цих тварин. Цей матеріал демократичний за ціною, але виглядає дорого і благородно.

Кожушок з хутра кролика має розкішну, гладку, оксамитову текстуру. Щільний і пружний кролячий ворс приголомшливо пластичний, що дозволяє робити з нього одяг різних фасонів. Особливу цінність кожушка з кролика породи Рекс надає його приголомшлива схожість з шиншиловим виробом.

У колекціях багатьох провідних дизайнерів представлені кожушки з кролика оригінальних фасонів. Особливо стильно і благородно виглядають моделі вільного крою. Доповнені об'ємними комірами, широкими рукавами і драпіровками, вони створюють привабливі плавні силуетні рішення. Моделі кожушків кролика, представлені в нашому асортименті, є уособленням самих трендових і елегантних напрямків хутряної моди.

Кролячие хутро — це матеріал, на якому можна відтворити будь-який з можливих відтінків. Натуральне забарвлення породи Рекс має контрастні смуги, які нагадують шиншилу. У нашому каталозі представлені фото кожушок з кролика, які є в наявності. Ми вибираємо найбільш затребувані і модні фасони і кольори.

Де купити кожушок з кролика в Україні

Інтернет-магазин FURHOUSE працює з відповідальним виробником хутряних виробів протягом декількох років. Ми вибираємо постачальників, враховуючи:

Нам важливо забезпечити наших покупців кращими виробами за прийнятною ціною. Наші клієнти відповідають нам взаємністю, позитивно відгукуючись про роботу інтернет-магазину, і рекомендують нас друзям і близьким.

Ми доставляємо кожушки з кролика по Києву, Харкову, Одесі та інших містах України. Зробіть замовлення, щоб отримати елегантне і свіже рішення для вашого зимового гардеробу.