Кожушки з чорнобурки

Кожушки з чорнобурки — беззаперечний хіт модних тенденцій. Незважаючи на безліч альтернатив, пропонованих сучасними дизайнерами, у хутра чорно-сріблястої лисиці немає конкурентів.

Який купити кожушок з чорнобурки

Сучасні кожушки з чорнобурки повністю відповідають модним тенденціям. Фасони позбавлені від усіх громіздких деталей-комірів, аплікацій. Прості моделі дозволяють якнайкраще продемонструвати розкіш цього привабливого і красивого хутра.

Короткі моделі, довжина яких не нижче талії, більше схожі на хутряні жакети. Вони вдало вписуються в будь-який повсякденний образ. Особливо йдуть такі фасони струнким і високим дівчатам.

Якщо ви не планує носити кожушок чорнобурку в сильні морози, можна придбати авангардну модель з укороченими рукавами. Це особлива розкіш-носити якісне хутро навіть тоді, коли погоді більше відповідає звичайна куртка. Прекрасний спосіб підкреслити ваш індивідуальний стиль і хороший смак. Такі моделі також можуть бути елегантним доповненням, замість хутряної жилетки.

У нашому каталозі представлений широкий вибір хутряних виробів за адекватними цінами. Особливої уваги заслуговує кожушок з чорнобурки з капюшоном. Такий фасон чудово вписується в образ будь-якого стилю. Капюшон замінить головний убір, якщо вам не по душі шапка. Він надає фасону новизну і кардинальним чином впливає на силуетне рішення.

Чому варто купити кожушок з чорнобуркою в FURHOUSE

Головне, на що звертають увагу грамотні покупці хутряних виробів — якість хутра. Ми дуже ретельно вибираємо постачальників і співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, які приділяють достатньо уваги обробці хутра і технології пошиття. Тому наші вироби вражають сяйвом і не втрачають зовнішнього вигляду протягом декількох сезонів.

FURHOUSE здійснює доставку:

Серед наших пропозицій є не тільки дороге рідкісне хутра, але і аналоги прекрасної якості. Якщо вас бентежить вартість хутра чорно-сріблястою лисиці, то розгляньте варіант придбання кожушка з кролика чорнобурки. Це виріб з кролячого хутра особливих порід, за структурою і кольором ворсу дуже нагадує чорнобурку. У нас ви можете купити кожушок з кролика чорнобурки за приємною ціною, і отримати прекрасну стильну річ без великого збитку бюджету.

Вибирайте красивий кожушок і створюйте стильні образи, незважаючи на сезон.