Кожушки з бобрика

Стиль і привабливість, незважаючи на погоду, стали доступнішими, завдяки шубам з бобрика. Ціни на них демократичні, а якість і зовнішній вигляд хутра не поступається дорогим виробам.

Чому варто купити кожушок з бобрика в FURHOUSE

Бобрик-це альтернативна назва кролика породи Рекс. Тварини були виведені французькими селекціонерами. А їх хутро одразу ж зацікавило виробників хутряних виробів через свої королівські якості. Його ворс дуже схожий на шиншиловий, як за текстурою, так і кольором. Він володіє гарною зносостійкістю і щільністю.

У виробників є спеціальна технологія обробки цього хутра. Для того щоб щільна шкура стала еластичнішою, її піддають розтягуванню. Саме тому кожушок з бобрика виглядає так розкішно. Ворсинки розташовуються практично під прямим кутом до основи, що робить хутро рівномірним і привабливим.

Ми опитали покупців, які придбали кожушок в FURHOUSE, і найчастіше вони згадували такі переваги наших виробів:

Виняткова щільність цього хутра робить його стійким до зимових опадів і високої вологості. Довгий підшерсток зберігає тепло, і надає шубам з бобрика стильний і однорідний зовнішній вигляд.

Незважаючи на назву, це хутро не має ніякого відношення до бобра. Перебуваючи в більш прийнятному ціновому діапазоні, воно до того ж набагато м'якше і тактильно приємніше. Якщо хутро піддається стрижці, воно набуває акуратний і цікавий вид. Кожушки зі стриженого бобрика бувають різних фасонів, які привертають погляди і виглядають дуже оригінально.

Де купити кожушок з бобрика в Україні

Для того щоб купити кожушок з бобрика, виберіть вподобану модель по фото в каталозі і оформіть замовлення на сайті FURHOUSE. Формуючи асортимент, ми приділяємо увагу модним тенденціям і затребуваності фасонів у покупців.

У нас перевірений постачальник хутряних виробів, співпрацю з яким ми ведемо протягом багатьох років. Тому ми можемо гарантувати клієнтам високу якість хутра і ретельність пошиття.

Ми доставимо кожушок з бобрика по Києву, Одесі, Харкову та інших містах України. Замовте вподобану річ, і вже через кілька днів ви зможете підкорювати світ красою, створюючи нові стильні образи.