Жилетки з песця

Жилетки з песця Харків

Хутро песця завжди було предметом розкоші і бажанням всіх представниць жіночої статі. Він, не тільки неймовірно красивий, але також відомий своїми зігріваючими здібностями. Жилетки з песця Харків - це скоріше атрибут осені, ніж холодної зими. Жилетки з песця відмінно зігрівають восени, не дивлячись на відсутність рукавів, адже ворс песця дуже довгий і пухнастий і просто випромінює тепло і затишок, якого нам деколи так не вистачає золотою осінню. Жилетка з білого песця буде чудово підкреслювати шик і жіночність нареченої і не дасть їй замерзнути в найважливіший день її життя. Чорне хутро песця виглядає неймовірно елегантно і дорого, таку жилетку можна сміливо накидати на вечірню сукню або надягати з джинсами і пуловером, універсальність - це головне достоїнство жилетів з песця Харків. Якщо ви дуже любите міняти образи, то жилетки з песця будуть для вас ідеальним варіантом, адже вони приголомшливо виглядають і в класичному образі, і в стилі кежуал.

Як правильно вибрати жилетку з песця

При виборі жилета з хутра песця варто звертати увагу на хутро, воно повинно бути щільним, пухнастим, без залисин, хутро не повинно випадати або заламуватися. При покупці жилетки з песця можна зіткнутися з величезною різницею в цінах, китайський песець зазвичай значно дешевше, але і зносостійкість його нижче в 3 рази, зазвичай це говорить про те, що тварина виросла на антибіотиках, що значно зменшує підпушок і якість хутра. Такий виріб буде активно втрачати ворс і дуже швидко витиратися в стресових місцях. Слід віддавати перевагу фінському песцю, який виріс природним шляхом, в такому випадку виріб буде служити вам довгі роки і радувати більше 8 сезонів.

Купити жилетку з песця в Харкові

Купити жилетку з песця в Харкові неймовірно просто! Вам достатньо просто звернутися в наш магазин! Ми гарантуємо високу якість матеріалів. Ми допоможемо підібрати ідеальну модель саме для вас. Проконсультуємо з будь-яких питань! Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні бюджету, щоб купити хутряну жилетку з песця - пропонуємо вам ознайомитися з розділом, де представлені хутряні жилетки з лисиці.