Жилетки з лисиці

Жилетки з лисиці Харків

Хутро лисиці прийнято вважати одним з найтепліших. Лисяче хутро має густий підпушок і досить довгий ворс. Жилетка з лисиці Харків - це відмінна альтернатива курток в осінньо-весняний період. Хутряні жилетки почали активно набирати популярність в 2008 році, і до цього дня залишаються на піку моди! Перевагою конкретно жилетів з лисиці є їх яскравість. Завдяки вогняному забарвленню, даний предмет гардероба не потребує додаткових прикрасах, вдягнувши із жилеткою з лисиці навіть самі звичайні джинси і чорну водолазку, ви будете неодмінно притягувати погляди перехожих. Завдяки тому, що жилетки з лисиці Харків мають відмінні теплові здатності, навіть відсутність рукав не завадить вам залишатися в теплі. Але для тих, хто все ще сумнівається, є моделі з шкіряними рукавами, які при необхідності можна відстебнути, адже кріпляться вони на невидимій змійці.

В цьому році в моду увійшли подовжені жилетки з лисиці Харків. Зазвичай довжина цих жилетів до коліна, і дуже часто можна зустріти жилетку- трансформер, у якій є можливість відстебнути низ, що дозволяє створювати безліч образів.

Як правильно вибрати жилетку з лисиці

При виборі жилетки з лисиці, як і при виборі будь-якого хутряного виробу, варто звертати увагу на ворс. Ворс повинен бути пухнастим, не повинен злипатися, якщо таке відбувається, то швидше за все його змащували вазеліном або олією, що б він сильніше блищав і мав товарний вигляд - від такого виробу краще відмовитися. Так само при виборі жилетки з лисиці Харків варто віддавати перевагу зимовій лисиці, так як таке хутро більш об'ємне і тому  більш тепліше. У наш час на ринку безліч різних моделей на будь-який смак: різні відтінки, кольори, цінова категорія. Все залежить виключно від вашого вибору і мети, яку ви перед собою ставите. По-справжньому якісне хутро буде коштувати дорожче, але і носитися воно буде значно довше. Відмінною альтернативою виробів з лисиці може стати хутряна жилетка з песця (арктична лисиця).

Замовити жилетку з лисиці Харків

Щоб не втрачати час і сили, мотаючись по магазинах, в пошуках тієї ідеальної жилетки, ми пропонуємо пошити жилетку з лисиці на замовлення в Харкові. Що це таке і як це відбувається? Коли ви визначилися з моделлю і кольором ми шиємо виріб виключно за вашими параметрами, ви маєте можливість вносити будь-які зміни, щоб в результаті отримати виріб, який ідеально сяде по вашій фігурі.